
PROBLEMI U ISTOČNOM NOVOM SARAJEVU Građani od jutros bez grijanja zbog kvara na postrojenju
Građani koji su priključeni na sistem preduzeća “Toplane” u Istočnom Novom Sarajevu jutros su ostali bez grijanja zbog kvara pumpe na postrojenju, rečeno je u ovom preduzeću.
















