
RESTRIKTIVNIJA STRATEGIJA Najstručniji ljekari SAD nestali sa TV zbog cenzure Bijele kuće
Najstručniji američki ljekari nestali su sa ekrana američkih nacionalnih televizija u trenutku dok Bijela kuća sprovodi pojačanu kontrolu komunikacija zbog pandemije korona virusa i pokušava da ubijedi javnost u opravdanost brzog restarta američke ekonomije, izvijestio je CNN.


















