
"UVIJEK ĆU BITI LJEKAR" Gradonačelnik Bijeljine obećao da će do kraja mandata završiti specijalizaciju (FOTO)
Ljubiša Petrović, mladi gradonačelnik Bijeljine, u roku je i sa visokim ocjenama završio medicinu, a prije nego što je zasjeo u fotelju bio je jedan od najomiljenijih doktora u bijeljinskoj Hitnoj pomoći.















