
svijet
5 mjeseci
Energetski kolaps na pomolu: Sjeverna Makedonija ostaje bez lož-ulja
Vlada Sjeverne Makedonije usvojila je danas, 23. decembra odluku o uvođenju krizne situacije u snabdijevanju električnom energijom na teritoriji cijele zemlje nakon što su su elektrane zbog protesta u Grčkoj suočile sa problemom nabavke lož-ulja.
