
"ODLIČNO SAM" Mina Kostić izašla iz psihijatrijske bolnice, kolege otkrivaju kroz šta prolazi
Pjevačica Mina Kostić nedavno je izašla iz psihijatrijske bolnice "Laza Lazarević". Ona je u ovu ustanovu prvobitno dovedena 31. maja u pratnji policije, a zadržana je zbog ispoljene agresije i teške anksioznosti.

