
Zabranjena naplata parkinga u "Mercatoru" u Banjaluci: Evo šta poručuju iz Gradske uprave
Tržišni inspektor Odjeljenja za inspekcijske poslove zabranio je naplatu parkinga u tržnom centru "Mercator" do pribavljanja saglasnosti Skupštine grada Banjaluka i dobijanja Ugovora o povjeravanju komunalnih poslova.














