
Šarović poručio da SDS vjeruje u promjene: Kampanju počinju u Bijeljini, a završavaju u Banjaluci
Predsjednik SDS, Mirko Šarović poručio je danas da su prethodne četiri godine potpuno izgubljene, i da, ako stanje ostane ovakvo, sa ovakvom vlasti može samo da bude gore i da umjesto 200.000 građana van Republike Srpske bude 250.000.
















