
"Iskreno mi je žao, htio sam pomoći Goranu, ali bilo je kasno" Načelnik Prnjavora Darko Tomaš o smrti mladog zaštitnika životinja
Duboko me potresla iznenadna smrt mog mladog sugrađanina, a njegovoj porodici upućujem izraze iskrenog saučešća - rekao je za Srpskainfo načelnik opštine Prnjavor Darko Tomaš i dodao da je Gorana Karanovića posljednji put vidio u srijedu, dan prije samoubistva.

















