
„Jednom sam dao zakletvu“ Šarović, nakon odlaska iz Narodne skupštine, objavio video od prije 20 godina (VIDEO)
Jednom sam dao zakletvu da ću braniti Republiku Srpsku i njenu autonomiji, odgovorno i časno ne dovodeći u pitanje njenu poziciju i živote njenih građana.


















