
"Činimo sve da se takvi incidenti adekvatno sankcionišu" Nakon nasilja među učenicima u Banjaluci oglasilo se Ministarstvo prosvjete i kulture Srpske
Ministarstvo prosvjete i kulture Republike Srpske upoznato je sa nasiljem među učenicima koje se dogodilo 5. marta na autobuskom stajalištu ispred banjalučke Osnovne škole "Sveti Sava" i najoštrije osuđuje i smatra nedopustivim svaki vid nasilnog ponašanja među učenicima u školi i van školskog dvorišta.

















