
"Hvala svima koji su bili uz mene" Oglasila se i profesorka, žrtva nasilja iz Trstenika
Nakon što je nastavničko vijeće Tehničke škole iz Trstenika donijelo odluku da se učenici koji su maltretirali nastavnicu i sve to snimali, isključe iz ove škole, oglasila se i profesorka koja je bila njihova žrtva.















