
Drinić posjetio mještane: Rješavanje vodosnabdijevanja u Bastasima je prioritet
Selo Bastasi kod Banjaluke koje je godinama prepušteno samo sebi danas je posjetio potpredsjednik GO PDP-a Nebojša Drinić.

Selo Bastasi kod Banjaluke koje je godinama prepušteno samo sebi danas je posjetio potpredsjednik GO PDP-a Nebojša Drinić.

Gradski odbor PDP Bnajaluka je na konferenciji za medije upozorio na neprimjereno ponašanje predstavnika Gradskog odbora SNSD koji, prema njihovim riječima, ne biraju mjesto, vrijeme i sredstvo za sopstvene samopromocije, a na štetu građana Srpske.

SNSD-ova lista za Narodnu skupštinu Republike Srpske na čelu sa Vladom Đajićem je najbolji pokazatelj da članovi ove stranke nemaju nimalo morala, ni empatije, da im ništa nije sveto, pa ni bolesni, ni socijalno ugroženi, a ponajmanje institucije Republike Srpske.

Najnovija sabotaža SNSD na današnjem kolegijumu Skupštine Grada pokazuju svu bahatost i sebičnost onih koji godinama pune svoje džepove uskraćujući građanima Banjaluke osnovna egzistencijalna i ljudska prava; da žive bez vode, bez rasvjete, bez plate, bez grijanja i bez svega što je potrebno za elementarno funkcionisanje života, rekao je potpredsjednik Gradskog odbora PDP Nebojša Drinić.

Obilježavanje 140 godina Hrama Uspenja Presvete Bogorodice u Tuzli je istorijski dan za vjerujući narod.

Krsna slava Crkve svetog Petra i Pavla u Slavićkoj okupila je 500 ljudi među kojima su gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković i prijatelj sela Nebojša Drinić, koji su donirali temelje crkvene sale.

Tradicionalni susret Kozarčana u Beogradu okupio je sinoć u Domu vojske Srbije brojne poštovaoce kozaračke epopeje, predstavnike gradova Banjaluke, Novog Sada, dijaspore, opštpina Kozarska Dubica i Novog Grada.

Savjetnik u Preduzetničkom centru Grada Banjaluka, Nebojša Drinić, razmijenio je s proslavljenom košarkašicom Sašom Čađo mišljenje o razvoju sporta u ovom naselju i Banjaluci.

Savjetnik gradonačelnika Banjaluke i član Savjeta MZ Borik, Nebojša Drinić, obradovao je mališane iz svog naselja nesvakidašnjim poklonom, članskom kartom za Dječiju biblioteku.

Potpredsjednik Gradskog odboro PDP, Nebojša Drinić komentarisao je današnji štrajk radnika ZIBL i nezadovoljstvo starog direkotra, rekavši da oni koji su godinama uništavli gradsku imovinu nemaju šta da rade u javnim ustanovama.

Potpredsjednik GrO PDP Banjaluka i saradnik Draška Stanivuković, Nebojša Drinić, dobio je dovoljno glasova da postane član Savjeta mjesne zajednice Borik 2.

Potpredsjednik GrO PDP Nebojša Drinić je preko društvenih mreža poručio da je koalicija okupljena oko SNSD stvarni gubitnik izbora za savjete mjesnih zajednica.

Gradski odbor PDP sinoć je još jednom pokazao da je najjača politička organizacija u Banjaluci.

Godinu koja je iza nas za Gradski odbor PDP obilježili su brojni izazovi i prepreke, sa kojima smo se uspješno nosili i zato s ponosom mogu da kažem da smo iz nje izašli kao pobjednici. Кako se “bez muke sablja ne sakova” zadovoljstvo je veće, rekao je potpredsjednik Gradskog odbora PDP -a Nebojša Drinić.

Rušenje poznatog nelegalno sagrađenog restorana Kajak danas u Banjaluci izazvalo je niz reakcija, jedna od njih stiže i od potpredsjednika Gradskog odbora PDP Banjaluka Nebojše Drinića.

Staniću, nadam se da više nikada nećeš doći u situaciju da vodiš bilo koje odjeljenje. To što ti se jednom u životu posrećilo pa si vodio odjeljenje za kulturu, a da prethodno nisi otišao ni na jedan kulturni događaj je bruka i sramota prethodne vlasti. A i veliki paradoks, s obzirom na tvoje siromašno obrazovanje i nekulturu.