
Pogoršano epidemiološko stanje u Novom Gradu: Kovid ambulante rade u dvije smjene
Kovid ambulante u Novom Gradu rade u dvije smjene zbog epidemiološke situacije koja je od marta pogoršana, rekla je Srni šef epidemiološke službe Doma zdravlja Irena Odžić.

















