
APEL GRAĐANIMA DA OSTANU KOD KUĆE Najmanje četiri osobe izgubile život u oluji koja je pogodila Španiju
Španska Vlada apelovala je da građani ostanu kod kuće nakon što su najmanje četiri osobe izgubile život u najgoroj oluji koja je pogodila zemlju u posljednjih 50 godina, piše Gardijan.

















