
DRAMA U BOLNICI Žena povrijeđena pri padu sa trećeg sprata
Danas oko 13 časova u krugu Instituta za ortopedsko-hirurške bolesti “Banjica” jedna žena, za koju se vjeruje da je laborantkinja zaposlena u bolnici, povrijeđena je prilikom pada sa trećeg sprata bolnice.


















