TEŠKO JE, ALI BEZ POMOĆI BI BILO JOŠ TEŽE Privrednici na mukama zbog korone
društvo

TEŠKO JE, ALI BEZ POMOĆI BI BILO JOŠ TEŽE Privrednici na mukama zbog korone

U Bijeljini je u protekla dva mjeseca odjavljeno stotinjak zanatsko-preduzetničkih radnji. Posljedice bi bile daleko veće da Republički štab za vanredne situacije i lokalne uprave svojim mjerama nisu koliko-toliko ublažile probleme u poslovanju sa kojima su se suočili privrednici, ali i preduzetnici u Semberiji za vrijeme pandemije virusa korona.