PENZIONERI SP NA IZLETU U TESLIĆU Selak: Ovo je prilika da se na neki način odužimo
politika

PENZIONERI SP NA IZLETU U TESLIĆU Selak: Ovo je prilika da se na neki način odužimo

Penzioneri Socijalističke partije otputovali su na izlet u Teslić u organizaciji Savjeta penzionera GO Banjaluka i uz pomoć poslanika Socijalističke partije u Narodnoj Skupštini Republike Srpske. Pripadnike najstarije populacije na izlet su ispratili predsjednik Gradskog odbora SP Banjaluka i poslanik u NSRS Goran Selak, poslanik Andrea Dorić i potpredsjednik banjalučkog Gradskog odbora Velibor Stanić, koji su ovom prilikom istakli da penzioneri predstavljaju dio populacije kome društvo treba da posveti više pažnje.

Na Kozari upriličeno druženje 600 penzionera
društvo

Na Kozari upriličeno druženje 600 penzionera

Predsjednik Udruženja penzionera Republike Srpske Rade Rakulj prisustvovao je danas na Kozari druženju 600 penzionera sa područja grada Prijedora i istakao da 212.000 penzionera u Srpskoj dijeli sudbinu svih njenih stanovnika i ne traže mnogo više od drugih.