
DRAMA U MOSTARU Naoružani razbojnici opljačkali benzinsku pumpu, policija na nogama
Dva maskirana, naoružana razbojnika opljačkala su protekle noći benzinsku pumpu u mostarskom naselju Centar dva, te ukrala određenu količinu novca, rečeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Hercegovačko-neretvanskog kantona.
















