
"Četiri porodice se zatvorile u kuće i tu oplakuju sinove" Rođaci mladića koji su poginuli u stravičnoj nesreći kažu da u selu vlada tišina
Nad selom Lukare, iz kog su mladići koji su u nedjelju poginuli u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kod Novog Pazara, nadvila se teška tuga, u selu vlada tišina, a kako kažu rođaci poginulih momaka, sve četiri porodice zatvorile su se u svoje kuće iz kojih se samo čuje plač njihovih majki.


















