
Oglasila se Splićanka Maja koju je posljednju zvao Matej Periš "Žao mi je što se nisam javila, to mi je najveća muka"
Ovo su prve riječi Splićanke Maje S. koju je kobne noći, 30. decembra, samo par sati prije nego što je nestao bez traga, posljednju zvao Matej Periš.












