
TRAGIČAN EPILOG Preminula žena koja je nađena bez svijesti na stanici u Banjaluci
Žena (62) koja je danas nađena u besvjesnom stanju na autobuskoj stanici u Banjaluci preminula je, a uzrok smrti još nije poznat, potvrđeno je za Srpskainfo u Domu zdravlja.


















