
PRETRESI U VUKOSAVLJU Policija pronašla bombu
U Vukosavlju je policija od M.S. oduzela bombu, rečeno je u Policijskoj upravi Doboj.

U Vukosavlju je policija od M.S. oduzela bombu, rečeno je u Policijskoj upravi Doboj.

U akciji "Derbi" u toku su pretresi na 15 lokacija u više gradova BiH zbog teških krivičnih dijela.

Sedam osoba uhapšeno je jer se dovode u vezu sa izvršenjem više krivičnih djela na području Kantona Sarajevo.

Policija je na Sokocu uhapsila jednu osobu zbog droge, te oduzela određenu količinu narkotika i novca.

Policija je tokom pretresa kuće i objekata u vlasništvu V.T. u Modriči zaplijenila vojno naoružanje i municiju.

Policija je u dva odvojena slučaja u Prijedoru zaplijenila oružje i municiju.

Protiv D. N. iz Foče policija će podnijeti izvještaj tužilaštvu zbog sumnje da je počinio kirivična djela pranje novca i prevare.

Tokom pretresa kuće R.P. u Gradiški policija je zaplijenila municiju.

Tokom istrage u operativnoj akciji "Insajder" prikupljeni su dokazi da su pripadnici organizovane kriminalne grupe u dužem periodu krijumčarili migrante prema teritoriji Hrvatske, čime su ostvarivali veliku imovinsku korist i nanosili štetu bezbjednosnoj situaciji u BiH, saopšteno je iz Tužilaštva BiH.

Banjalučka policija uhapsila je dvije osobe kod kojih su pronašli marihuanu i džoint, rečeno je u PU Banjaluka.

Prilikom pretresanja vozila „golf“ kojim je upravljao J. T. iz Lopara policija je oduzela pištolj i lovački nož, saopšteno je iz PU Bijeljina.

Damjan Č. (19) iz Broda uhapšen je nakon što je odbacio dva paketića sa marihuanom u žbunje u blizini rijeke Save, potvrđeno je za Srpskainfo.

Bijeljinac G.J. uhapšen je nakon što je policija kod njega pronašla heroin, istakli su u PU Zvornik.

Tri osobe uhapšene su nakon što su u pretresima na šest lokacija na području Tuzlanskog kantona pronađeni droga, novac, oružje i municija.

U nastavku policijske akcije „Plantaža 2022“ na području Dervente u utorak su uhapšene tri osobe i zaplijenjena je plantaža sa više od 400 stabljika indijske konoplje.

Banjalučka policija tokom vikenda uhapsila je M. G. kod koga su pronašli džoint, rečeno je u PU Banjaluka.

Dvojica Banjalučana uhapšeni su juče nakon što je policija kod njih pronašla drogu i tablete.

Pripadnici Agencije za istrage i zaštitu (Sipa) danas su na području Bihaća izvršili pretres na jednoj lokaciji zbog osnovane sumnje da je počinjeno krivično djelo zloupotreba položaja ili ovlaštenja.

Banjalučanin A. M. uhapšen je nakon što je policija tokom vikenda kod njega pronašla određenu količinu kokaina, rečeno je u PU Banjaluka.

Na osnovu naredbe Osnovnog suda u Bijeljini, policija je pretresla stan i druge prostorije koje koristi osoba A. H. u Bijeljini zbog sumnje da se može dovesti u vezu sa narkoticima.