
"DA JELKU KITIMO BEZ MASKI" Kisićeva poželjela da nam sljedeća godina bude mnogo ZDRAVIJA
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Srbije, Darija Kisić Tepavčević, sa korisnicima Ustanove za djecu i mlade „Sremčica“, u Palati Srbija okitila je novogodišnju jelku i poželjela djeci i svima zdraviju Novu godinu.


















