
NAJVEĆA RADOST U Srpskoj rođeno 35 beba
U protekla 24 časa u Republici Srpskoj rođeno je 35 beba.

U protekla 24 časa u Republici Srpskoj rođeno je 35 beba.

U Službi za ginekologiju i akušerstvo dobojske Bolnice "Sveti apostol Luka" tokom devet mjeseci rođene su 904 bebe.

U protekla 24 časa u Republici Srpskoj rođeno je 27 beba.

U Banjaluci je u protekla 24 časa rođeno osam beba, podaci su područnog odjeljenja civilne zaštite.

Kada je riječ o demografiji, prošla godina je bila poražavajuća za Srbiju, prvi put od kada statistika bilježi te podatke imali smo ispod 62.000 novorođenih beba i više od 115.000 umrlih, izjavila je danas savjetnica premijerke za aktivnosti o implementaciji Agende UN 2030 Slavica Ðukić Dejanović.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 11 beba.

Prema podacima iz porodilišta širom Srpske, u protekla 24 časa rođene su 34 bebe.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođena je 21 beba.

U prvih sedam mjeseci ove godine rođeno je nešto više od 20.000 djece, dok je lani rođeno oko 35.000. To je najmanji broj rođenih otkako se prate statistike.

U Republici Srpskoj u posljednja 24 časa rođena je 21 beba.

Sedam beba rođeno je u protekla 24 časa u Banjaluci.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je deset beba - tri djevojčice i sedam dječaka.

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 25 beba.

U porodilištu Univerzitetsko kliničkog cetra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je osam beba - po četiri djevojčice i dječaka.

U protekla 24 časa u Republici Srpskoj rođena je 21 beba.

U Republici Srpskoj je u protekla 24 časa rođeno 27 beba.

U protekla 24 časa u Republici Srpskoj rođeno je 30 beba.

Osam beba - tri djevojčica i pet dječaka, rođeno je u protekla 24 časa u porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci.

U protekla 24 časa u Republici Srpskoj rođeno je 14 beba.

Šest beba rođeno je tokom vikenda u dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka".