
Goca Božinovska o rođenju unuka “Tresla sam se i drhtala od sreće”
Pjevačica Goca Božinovska je povodom rođenja unuka, zajedno sa sinom Mirkom Šijanom organizovala proslavu u svom domu u Surčinu koja je trajala do jutra.

Pjevačica Goca Božinovska je povodom rođenja unuka, zajedno sa sinom Mirkom Šijanom organizovala proslavu u svom domu u Surčinu koja je trajala do jutra.

Bojana Rodić se juče porodila, a njena sestra Nataša Rodić (30), cijelu noć se provodila u Surčinu na slavlju koje je organizovao Mirko Šijan povodom rođenja nasljednika.

Sin pjevačice Goce Božinovske, Mirko Šijan i njegova izabranica danas su dobili sina. Tim povodom ponosni tata je odlučio da proslavi rođenje naslednika u Surčinu, međutim slavlje neće početi dok ne stigne Veljko Ražnatović i ostatak porodice.

U Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u protekla 24 časa rođeno je 13 beba.

Glumica Gal Gadot rodila je treće dijete, a sretne vijesti podijelila je na svom Instagram profilu.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 14 beba - šest djevojčica i osam dječaka.

Osam beba rođeno je tokom vikenda u dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka".

Dvanaest beba rođeno je tokom vikenda u dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka".

Na Odjeljenju za akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je devet beba - tri djevojčice i šest dječaka.

U Kostajnici su prošle godine rođene 43 bebe, a umrla je 71 osoba, rekao je portparol opštine Aleksandar Pašić.

Na Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske rođeno je deset dječaka i četiri djevojčice, podaci su banjalučkog odjeljenja Republičke uprave civilne zaštite.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 12 beba - pet djevojčica i sedam dječaka.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 11 beba - dvije djevojčice i devet dječaka.

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u posljednja 24 časa rođeno je 17 beba - sedam dječaka i 10 djevojčica.

Jedanaest beba rođeno je tokom vikenda u dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka".

Jedanaest beba rođeno je tokom vikenda u dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka".

Jedanaest beba rođeno je u Banjaluci u protekla 24 časa.

U Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je devet beba.

Devet beba rođeno je tokom vikenda u dobojskoj Bolnici "Sveti apostol Luka".

Na Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra u Banjaluci tokom proteklog dana rođeno je 12 beba.