
hronika
2 mjeseca
"Ranije su spominjali mudžahedine sada ustaše" Najveća škola u Banjaluci ispražnjena nakon PRIJETEĆEG MEJLA
Direktor Osnovne škole "Branko Radičević" Siniša Rendić potvrdio je za portal Srpskainfo da je prije 10 minuta škola primila prijeteći mejl.
