
"Sad mogu i da umrem" Anu i Sašu siromaštvo je odvojilo od porodice, sada su poslije 15 godina OSJETILI MAJČIN ZAGRLJAJ (FOTO)
Iz oronule daščare u kojoj su od rođenja živjeli sa majkom Desankom i slijepom bakom Jelenom, brat i sestra Ana i Saša još kao djeca otišli su u hraniteljsku porodicu. Poslije 15 godina, porodica je ponovo na okupu.

















