
ZAVRŠENA DEZINFEKCIJA Od ponedjeljka đaci u Srpskoj ponovo u školskim klupama
Završena je dezinfekcija u svim osnovnim i srednjim školama u Republici Srpskoj, Domu učenika Doboj te u ustanovama kulture čije su prostorije korištene kao biračaka mjesta za lokalne izbore 15. novembra.















