
TRIVIĆEVA O NASTAVI U SRPSKOJ "Plan da đaci novu školsku godinu počnu u klupama"
Ministar prosvjete i kulture Republike Srpske Natalija Trivić rekla je danas u Banjaluci da je plan da đaci novu školasku godinu počnu u školskim klupama, u skladu sa epidemiološkom situacijom, te sa renoviranim planovima i programima, kao i novim mogućnostima i modelima nastave u stimulativnom okruženju.
















