
REAKCIJA SKUPŠTINE GRADA "Odbornici su imali mogućnost diskusije na vanrednom zasjedanju"
Odbornici su imali mogućnost da raspravljaju i odlučuju o načinu održavanja 4. vanrede sjednice Skupštine grada Banjaluka, saopšteno je iz Stručne službe Skupštine grada kao reakcija na izjave pojedinih odbornika koji su tvrdili da im je na posljednjem zasjedanju to pravo bilo uskraćeno.
















