
Odluke se donose u "komitetu": Šume Srpske PRESELILE U SNSD
Stručni kolegijum „Šuma Republike Srpske“ kome je prvi puta prisustvovala i nova ministarka poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Anđelka Kuzmić danas je ponovo održan u sjedištu SNSD u Banjaluci.


















