
SRAMNE PORUKE U SPLITU Na automobilu vandali ispisali "UBIJ SRBINA"
Automobil parkiran u Splitu, kraj tvrđave Gripe, vandalizovan je sramotnim natpisom, “ubij Srbina”, pišu hrvatski mediji, osuđujući ovaj događaj.

Automobil parkiran u Splitu, kraj tvrđave Gripe, vandalizovan je sramotnim natpisom, “ubij Srbina”, pišu hrvatski mediji, osuđujući ovaj događaj.

Petogodišnjak iz Tuzle kojeg je u utorak poslijepodne na Pelješcu, u uvali Divna, ugrizao poskok za kažiprst desne ruke i koji je žurno policijskim helikopterom s Pelješca dovezen u KBC Split, nakon operativnog zahvata dobro se oporavlja i nije u životnoj opasnosti.

Često smo svjedoci toga koliko ljudi umiju da budu bezobzirni i bahati, ali nam se ipak čini da se iz godine u godinu ljestvica polako diže sve više i više.

Splitska policija sinoć je tragala za napadačem (36) na mladića (27) koji je oko 19.45 sati upucan u kafiću Clo u Splitu.

Iako je vladina Komisija za suočavanje s prošlošću utvrdila da je korišćenje ustaškog pokliča “za dom spremni” u javnosti protivno Ustavu, Splitom se danas orio, a izvikivali su ga pripadnici HOS, koji su se danas, na dan osnivanja takozvane Nezavisne Države Hrvatske, postrojili u tom gradu ispred spomenika u naselju Split 3.