
PODIJELJENI U DVIJE GRUPE Osnovci u Vojvodini od ponedjeljka u školama, srednjoškolci kombinovano
Tim za škole donio je odluku da učenici osnovnih škola u AP Vojvodina, kojima se danas završava zimski raspust, nastavu od ponedjeljka 17. januara, realizuju kroz neposredni rad u školi, saopštilo je Ministarstvo prosvjete, nauke i tehnološkog razvoja.

















