
Grad Banjaluka stipendira 1.185 SREDNJOŠKOLACA, isplata počinje u DECEMBRU
Grad Banjaluka će u školskoj 2019/2020. godini stipendirati 1.185 učenika srednjih škola, u okviru ovogodišnjeg programa stipendiranja učenika i studenata za koji je iz gradskog budžeta izdvojeno 1,6 miliona KM.


















