
TEŠKA NESREĆA Vozač (24) "mercedesa" usmrtio pješaka
Na magistralnom putu u Bistarcu kod Lukavca sinoć oko 22.40 sati dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je poginuo pješak.

Na magistralnom putu u Bistarcu kod Lukavca sinoć oko 22.40 sati dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je poginuo pješak.

Pješak iz Lopara stradao je večeras u saobraćajnoj nesreći u Ugljeviku.

Na dionici regionalnog puta Čelić-Šibošnica pronađeno je tijelo muškarca čiji su inicijali M.G. (62) iz Čelića kojeg je udario automobil, a vozač pobjegao sa lica mjesta, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Policajci su uhapsili i D.M. (51) iz Kladova (Srbija) zbog sumnje da je počinio teško krivično djelo protiv bezbjednosti saobraćaja.

Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da ono vodi istragu vezano za saobraćajnu nesreću koja se dogodila sinoć kod Zmejeve pumpe u Zemunu, kada je nastradao muškarac (55).