
Studenti na praksi u Gradskoj upravi, iz budžeta GRANT ZA UNIVERZITET
Gradonačelnik Draško Stanivuković sastao se sa rektorom Univerziteta u Banjaluci Radoslavom Gajaninom i tom prilikom potpisan je Protokol o izvođenju studentske prakse koja će studentima omogućiti stručnu praksu u Gradskoj upravi, ali i u preduzećima čiji je osnivač Grad.

















