
GRUPA STUDENATA POSLATA U IZOLACIJU Korona virus na Medicinskom fakultetu u Sarajevu
Jedna studentkinja pete godine Medicinskog fakulteta u Sarajevu je zaražena korona virusom. Zbog toga je cijela grupa studenata dobila preporuku da idu u samoizolaciju.














