
"Srećni smo što su se svi digli na noge" Ispovijest bake djevojčice (14) koja je optužila popa za blud
Moja unuka je dobro, za sada nema traume. Ona je jako zrela za svoje godine i svjesna je cele situacije, priča za baka nesrećne devojčice (14) koja je optužila sveštenika iz Bele Crkve da ju je neprimjereno pipkao u ispovjedaonici crkve.












