
Vrućina napunila ambulante: U Banjaluci povećan broj pacijenata sa simptomima TOPLOTNOG UDARA
Povećan je broj pacijenata sa simptomima toplotnog udara u ambulantama porodične medicine Doma zdravlja u Banjaluci, a riječ je o ljudima koji dugo borave napolju zbog posla i o djeci, rečeno je u ambulanti porodične medicine u Obilićevu.
















