
Udes kod Prijedora: "Mercedesom" sletio s puta, UDARIO U STUB, pa pobjegao sa lica mjesta
Vozač iz Novog Grada sletio je vozilom sa magistralnog puta prema Prijedoru, te udario i oštetio stub naponske mreže za napajanje električnih vučnih vozila željezničkog saobraćaja, a potom pobjegao iako je zadobio lakše povrede, saopštila je Policijska uprava Prijedor.
















