
Dom zdravlja Višegrad: Mjere DALE REZULTATE, stagnira broj oboljelih
Direktor višegradskog Doma zdravlja Snežana Đurović izjavila je da je primjetna stagnacija novih slučajeva infekcije virusom korona jer su propisane mjere Republičkog i Opštinskog štaba za vanredne situacije dale rezultate.

















