
NEDJELJNA KAFA SA DODIKOM Donesena tri zaključka, jedan od njih i bojkot sjednica banjalučke skupštine
Redovni nedjeljni susret uz kafu srpskog člana Predsjedništva BiH Milorada Dodika s rukovodstvom Gradskog odbora SNSD Banjaluka održan je danas u prijepodnevnim časovima.


















