
“Grad ne zaslužuje da bude slučaj” Dodik poručio da je vrijeme da se u Banjaluci polažu neki računi
Lider SNSD Milorad Dodik izjavio je da je došlo vrijeme da se u Banjaluci polažu neki računi, jer taj grad ne zaslužuje da bude slučaj već se što prije mora vratiti politikama koje su doprinijele njenom današnjem izgledu.
















