
ULETIO U FONTANU Pijani vozač ''počašćen'' sa 400 KM kazne i ODUZIMANJEM VOZAČKE DOZVOLE
Zeničanin S. D., koji je sinoć u 20.45 časova na kružnom toku kod zeničkog Stacionara, upravljajući “renoom”, završio u gradskoj fontani, bio je pijan, potvrdila je Aldina Alić, portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona.















