
Banjalučki rijaliti
Banjaluka je juče slavila 22. april, Dan grada. Sjajna prilika da se svi zapitamo šta slavimo? Nekadašnji „grad zelenila“ koji polako postaje grad panjeva i nevješto zakrpljenih prljavih ulica, bez dovoljno parking mjesta, sa saobraćajnim gužvama i novim zgradama koje niču na svakom ćošku?


