Hronika

DRAMA U BiH Tuča flašama završila smrću, osumnjičeni u bijegu

Jedna je osoba preminula, a druga je u bjekstvu nakon tuče koja se 15-ak minuta prije ponoći dogodila ispred fast fooda preko puta Autobuske stanice u Zenici.

policija federacije bih
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Potvrdio je ovo Feni dežurni u Operativnom centru Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona (OC MUPZDK).

Sukob se dogodio u ulici Bulevar kralja Tvrtka I, ispred ugostiteljskog objekta “AD”, a muškarci su se, navodno, tukli flašama.

Pročitajte još

– Za sada mogu samo potvrditi da su se sukobila dva nepoznata lica, a tuča se dogodila se oko 23.45 sati. Dojavu smo zaprimili oko 23.55 sati. Na licu mjesta je preminula jedna osoba, dok je druga u bjekstvu. Uviđaj je obavljen, a uviđajnim radnjama rukovodio je dežurni kantonalni tužilac Tužilaštva ZDK – rekao je dežurni službenik u OCMUP-a ZDK.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu