Hronika

UBIO ČOVJEKA MOBILNIM TELEFONOM Muk u domu starih nakon ubistva, čeka se zvanična istraga

U domu starih u Beogradu, gdje je protekle noći Nikola N. (89) sa više udaraca mobilnim telefonom u glavu usmrtio korisnika Nikolu V. (87), nadležni u šoku, ali bez komentara.

UBIO ČOVJEKA MOBILNIM TELEFONOM Muk u domu starih nakon ubistva, čeka se zvanična istraga
FOTO: SNEŽANA KRSITĆ / RINGIER

Čeka se nalaz obdukcije, kao i rezultati istrage nadležnih organa i Višeg javnog tužilaštva u Beogradu.

Podsjetimo, prema prvim informacijama, Nikola N. koji je primljen u ovu ustanovu, gdje je trebalo da nedjelju dana po protokolu, provede u izolaciji, prethodne noći je, iz za sada nepoznatih razloga, nasrnuo na korisnika Nikolu V. koji se inače, nalazio na odjeljenju i bio je nepokretan.

Pročitajte još

Kako se saznaje, Nikola N. je, svog imenjaka, kojeg inače ne poznaje od ranije, napao jer ga je navodno, ovaj pokrao.

Zaposleni u domu starih, reagovali su kad je došlo do incidenta, ali već je bilo kasno. Jedva su uspjeli da savladaju Nikolu N. i on je odmah, prevezen ambulantnim kolima u bolnicu “Dr Laza Lazarević”. Za Nikolu V. nažalost, već je bilo kasno. Preminuo je usljed zadobijenih povreda.

Na lice mjesta izašli su nadležni iz Višeg JT u Beogradu koje vodi istragu o ovom slučaju, kao i Ministarstvo rada koje već sprovodi kontrolu u ovoj ustanovi, pišu Novosti.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu