Sudbine

Uoči sahrane kraljica Elizabeta II objavila OMILJENU FOTOGRAFIJU sa pokojnim suprugom princom Filipom (FOTO)

Uoči sahrane princa Filipa, britanska kraljica Elizabeta II podijelila je sa javnošću jednu od svojih najdražih fotografija sa suprugom s kojim je bila u braku pune 73 godine.

Uoči sahrane kraljica Elizabeta II objavila OMILJENU FOTOGRAFIJU sa pokojnim suprugom princom Filipom (FOTO)
FOTO: FACUNDO ARRIZABALAGA/EPA

Na fotografiji je kraljevski par prikazan kako se odmara na travi u prirodi Aberdinšira 2003. godine, prenosi BBC.

Na toj fotografiji snimljenoj jednog sunčanog dana, kraljica i princ Filip izgledaju potpuno opušteno i toplo se smješkaju svojoj snahi Sofiji koja ih je snimila.

Da podsjetimo, princ Filip biće sahranjen danas, a zbog mjera protiv korona virusa, sahrani će prisustvovati svega trideset ljudi od prvobitno planiranih 800.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu