Ona je svojevremeno stavila biopolimer u usta, a da bi vratila usne u prvobitno stanje imala je dvije operacije.
Jovana Đorđević je potom apelovala na mlade djevojke da budu oprezne sa operacijama, a sada je objavila slike svog lica i pokazala kako izgleda nakon što je uklonila strano tijelo iz usana.
Jovana je govorila o operacijama i komplikacijama koje je imala prilikom vađenja biopolimera.
– Meni je prvi doktor, koji me je operisao napravio najveći problem, zbog njegove nestručnosti usne su mi asimetrične, tj. asimetričnije nego što su bile prirodno jer je sa jedne strane isjekao više mesa, i to mog tkiva više nego samog materijala. Da je ta operacija obavljena stručnije, vjerovatno se ne bih ovoliko patila – rekla je tada Jovana koja nosi titulu jedne od najzgodnijih Srpkinja.
Operisala i nos
Jovana je prije nekoliko godina govorila i o korekciji nosa.
– Ovo je hirurg koji mi je doslovno spasio nos nakon prethodne neuspjele operacije (tokom koje mi je jedan poznati doktor izvadio maltene pola nosa). Dugo nisam željela javno da podijelim ko je u pitanju, jer svaka operacija sa sobom nosi rizik i ne bih voljela da sutra zbog moje preporuke neko bude nezadovoljan kao što sam bila ja nakon što sam otišla kod doktora koji je bio hvaljen nadugo i naširoko, pa mi je opet napravio katastrofu od lica – otkrila je Jovana, prenosi Blic.
O ljubavi sa fudbalerom
Ona je svojevremeno govorila o ljubavi sa fudbalerom i otkrila da se u njega zaljubila na prvi pogled.
– Kada sam prvi put vidjela Filipa, nisam vjerovala da postoji toliko lijep muškarac. Da budem iskrena, prvo su me osvojile njegove velike crne oči i neka prijatna energija kojom zrači, a pošto sam ga bolje upoznala, shvatila sam da je on divan čovjek sa ogromnim srcem i sjajnim smislom za humor. Mogla bih do prekosutra da nabrajam sve njegove vrline – rekla je Jovana.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.