On je imao ozbiljan hirurški zahvat od kojeg se sada oporavlja.
Pjevač Jure Brkljača uspješno je podvrgnut planiranoj operaciji uha koja je riješila njegov dugogodišnji problem sa sluhom.
– Ovo je operacija koja je dugo planirana. Poboljšavao sam sluh jer nisam mogao da čujem više od 50 odsto vremena na desno uvo. Nisam imao uzengiju (mala kost u uhu), pa mi je tokom operacije ugrađena proteza, vještačka uzengija, sa kojom bi sluh sada trebalo da mi bude odličan – rekao je za Net.hr.
Dva dana je proveo u bolnici, a cijeli postupak je prošao bolje nego što je očekivao.
– Moram da mirujem naredne dvije nedjelje, ali osim toga, moj oporavak ide po planu, nema bolova i nakon ove faze vidjećemo konačan ishod operacije – dodao je pjevač.
Oglasio se iz bolnice
– Mala pauza zbog zahvata, tj. operacije uha. Poželite mi sreću – napisao je on tada.
Jure se nakon operacije obratio fanovima na društvenim mrežama i otkrio da njegov oporavak dobro prolazi. Takođe, ovaj zahvat ga neće spriječiti da održi zakazane koncerte, a kako kaže nada se da će sada pred publiku izaći sa boljim sluhom.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.